Instagram’a Giriş Yap

Bu sayfa Instagram’a giriş yapmak isteyen kullanıcılara yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Instagram’a giriş yapmak, fotoğraf paylaşmak ve arkadaşlarınızın paylaşımlarını görmek için bu yazıda anlatılanları uygulayabilirsiniz.

Instagram’a nasıl giriş yapılır?

Instagram hesabına giriş yapmak oldukça kolaydır. Hesabınıza hem akıllı telefonunuzdan hem de masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızdan kolayca giriş yapabilirsiniz. İlk olarak bilgisayardan giriş yapma işlemini anlatalım.

Bilgisayardan Instagram’a Giriş Yapma

Kişisel bilgisayarınızdan Instagram hesabınıza giriş yapabilmeniz için, bilgisayarınızın İnternet’e bağlı olması gerekmektedir. Bilgisayarınız İnternet’e bağlıysa, İnternet tarayıcınızı açın ve adres çubuğuna www.instagram.com yazıp enter tuşuna basın veya buraya tıklayın. Bu tıklamanın ardından Instagram açılacaktır. Açılan sayfanın alt kısmında “Hesabın var mı? Giriş yap” yazılı bağlantıya tıklayın. Bu tıklamanın ardından bir pencere açılacak. Açılan pencereye kullanıcı adınızı, telefon numaranızı veya e-posta adresinizi ve hesabınızın şifresini yazın. Ardından mavi renkli “Giriş Yap” düğmesine tıklayın. Böylelikle Instagram hesabınıza bilgisayarınızdan girmiş olursunuz.

Instagram hesabına başkalarının bilgisayarından giriş yapan kullanıcıların dikkat etmesi gereken hususlar:

  1. Şifrenizi asla kaydetmeyin.
  2. İşiniz bittikten sonra hesabınızdan mutlaka çıkış yapın.

Bu hususlara dikkat ederseniz gizlilik ve güvenlik gibi problemleri aşmış olursunuz.

Telefondan Instagram’a Giriş Yapma

Instagram’a telefonunuzun İnternet tarayıcısından giriş yapabilirsiniz ama tüm özellikleriyle birlikte kullanabilmeniz uygulamayı kullanmanız şarttır. Eğer telefonunuza Instagram uygulaması yüklü değilse uygulamayı yüklemeniz gerekmektedir. Uygulama bağlantıları:

Android İçin Instagram

iOS İçin Instagram

Uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra uygulamanın simgesine dokunarak uygulamayı başlatın. Ardından kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yapın. Böylelikle Instagram’ı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Instagram Giriş Yap

Instagram’a telefonunuzda yüklü olan uygulamadan giriş yaptıktan sonraki ekran görüntüsü.

Instagram’a Giriş Yap” üzerine 2 düşünce

  1. Bayram

    Merhaba, bir Instagram hesabımız var. Yanımızda çalışan bir arkadaş ilgileniyordu hesapla. Hesabın şifresini de bağlı olduğu e-posta adresini de o biliyordu. Şirket için açılmıştı. Şimdi hesabı kullanmak istiyoruz ama e-posta adresini başkası kullanıyor ve şifre de yok. Hesaba nasıl ulaşabilirim?

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.