Instagram ile İletişime Geçme

Instagram giderek popülerleşiyor. Akıllı telefon kullanıcıları arasında ünü giderek artıyor ve hemen hemen herkes Instagram kullanıyor. Bazı kullanıcılar Instagram’da çeşitli sorunlarla karşılaşıyorlar ve telefon veya e-posta desteğine ihtiyaç duyuyorlar. Bu nedenle insanlar Instagram ile iletişime geçmenin yollarını arıyor. Bu yazımızda Instagram ekibiyle iletişim kurmak isteyen ziyaretçilerimize yardımcı olacağız.

Instagram’ın Telefon Numarası veya Müşteri Hizmetleri

Instagram’ın telefon numarası veya müşteri hizmetleri diye bir iletişim seçeneği yoktur. Bazı İnternet siteleri Instagram’ın müşteri hizmetleri numarasını paylaştığını iddia eder. Bu durum dolandırıcılığın farklı bir çeşididir. Instagram destek ekibiyle görüşmek için İnternet’te paylaşılan numaralara kesinlikle itibar etmeyin. Bazı web sitesi sahipleri bu numaraları aramanızı sağlayarak gelen aramalardan kâr elde etmeyi planlamaktadır. Bu nedenle bu Instagram’a ait olduğu iddia edilen numaraları aramamanızı tavsiye ederiz. Sizden hesabınızın veya hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresinin şifresini isteyen kişilerle kesinlikle söz konusu bilgileri paylaşmayın.

Aşağıdaki listeden Instagram’a ait resmi sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz.

 1. Twitter’da Instagram: https://twitter.com/instagram
 2. Facebook’ta Instagram: https://www.facebook.com/InstagramTurkiye/
 3. Google Plus’ta Instagram: https://plus.google.com/+Instagram
 4. Linkedin’de Instagram: https://tr.linkedin.com/company/instagram

Destek Sayfasında Tüm Soruların Cevabını Bulabilirsiniz

Instagram ile İletişime Geçin

Instagram ile İletişime Geçin

Instagram yönetimi kullanıcılarının sorunlarını çözebilmek için destek sayfası oluşturmuştur. Sayfanın Türkçe çevirisi mevcuttur. Sayfaya ulaşabilmek için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

Instagram Resmi Yardım Sayfası

Bu sayfada Instagram kullanımı, hesap yönetimi, firmalar için Instagram, gizlilik ve güvenlik başta olmak üzere neredeyse tüm sorularınızın cevabı bulunmaktadır.

Gönüllülerden Destek Alın

Şuanda okumakta olduğunuz yazı, Instagram kullanıcılarına gönüllü destek veren kişilerce yazılmıştır. İnternet sitemizde Instagram sorunlarını çözemeyen kullanıcılara tamamen ücretsiz destek vermekteyiz. Yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için kullanıcılardan hesap bilgilerini kesinle istemiyoruz. Eğer Instagram ile ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, probleminizi aşağıdaki yorum formuna özetleyebilirsiniz. Sorularınız en kısa sürede cevaplanacaktır.

Instagram ile İletişime Geçme” üzerine 8 düşünce

 1. Aydan

  Instagram’a 2. bir hesap ekledim. Fakat 2. hesabı ekledikten sonra yeni açtığım hesapta takipçilerimin gönderilerini beğenemiyorum uyarı alıyorum. Neden acaba, ne yapabilirim? Yardımcı olun lütfen.

  Cevapla
 2. Ekin Solmaz Taze

  Merhaba instagram hesabım çalındı, mail adresi de değiştirilmiş telefon olarak da eski telefon numaram yazıyor. İsim, fotoğraflar hiçbir şekilde değişmemiş. Acil yardıma ihtiyacım var hesabıma ulaşamıyorum, Mail değiştirildiği için facebook ile de giriş yapamıyorum.

  Cevapla
 3. Özlem

  Yurt dışından Yabancı biri (Adres Yönetim Tarafından Gizlendi) takip isteği gönderdi. Sayfasına baktım uyuşturucu esrar kenevir fotoğrafları var. Şikayet ettim ama instagram tarafından uygunsuz bir durum yokmuş. Uygunsuz durum nedir acaba?

  Cevapla
 4. Muhammed

  Hikaye paylaşımlarımda sağ alt köşede öne çıkanlar görünmüyor. Profilimde de bunu göremiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

  Cevapla
 5. Boncuk

  Merhaba, Instagram hesabımı dondurmuştum, bir hafta sonra açmak istedim ama “Böyle bir kullanıcı yoktur.” dedi ve yaklaşık bir aydır her yolu denememe rağmen hesabımı açamadım. Kod gönderdiler o kod ile foto da çekip yolladım. Lütfen bana yardım edin.

  Cevapla
  1. Gaye

   Aynı sorunu yaşıyorum 4 gündür uğraşıyorum. Bir çözüm yolu bulursam bildiririm, lütfen sizde buradan bildirin bir yolunu bulursanız yada bulduysanız.

   Cevapla
 6. Tofiq

  Ara ve keşfet kısmında her hangi bir gönderiye tıklayıp ve diğer gönderileri görmek için aşağı doğru kaydırdığımda başka gönderileri değil sadece ilk girdiğim sayfanın veya kişinin gönderilerini görüyorum. Başka gönderileri görmek için geri yani ara ve keşfet bölümüne giderek tek tek başka gönderilere tıklamam gerekiyor. Ve bu sorun sadece benim hesabımda var. Telefonda değil. Çünkü başka hesapla denedim normal çalışıyor. Lütfen yardımcı olun.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.