Instagram Hesap Açma

Akıllı telefon kullanan ve İnternet‘e erişimi olan hemen hemen herkes Instagram’ı kullanıyor. Sizde bu popüler uygulamayı kullanmak istiyorsanız veya arkadaşlarınızın fotoğraflarını görmek istiyorsanız Instagram’a üye olmanız gerekmektedir. Siz de Instagram’a üye olup fotoğraf paylaşmak ve arkadaşlarınızın fotoğraflarını görmek istiyorsanız başlayabiliriz.

Instagram’a nasıl üye olunur?

Instagram’a üye olmak oldukça basittir. Hem masaüstü veya dizüstü bilgisayarınız üzerinden hem de cep telefonunuz üzerinden hesap açabilirsiniz.

Bilgisayardan Instagram Hesap Açma

Bilgisayarınızı kullanarak kolayca Instagram’a kayıt olabilirsiniz. Bilgisayardan üyelik işleminde hem bilgilerinizi kendiniz girerek hesap açabilirsiniz hem de Facebook hesabınızı kullanarak üye olabilirsiniz. Bilgisayardan Instagram hesap açma için takip edilmesi gereken adımlar şunlardır:

  1. Instagram.com’a girin.
  2. Facebook’la giriş yap düğmesine tıklayın veya düğmenin altındaki alanları doldurun.
  3. Mavi renkli “Kaydol” düğmesine tıklayın.

Bu üç adımı tamamlayarak Instagram hesabınızı kolayca açabilirsiniz. Facebook hesabınızı kullanmadan Instagram’a üye olduğunuzda e-posta adresinize gelen doğrulama kodunu girmeniz istenebilir.

Bilgisayardan Instagram Hesap Açma

Masaüstü veya dizüstü bilgisayardan hesap açılırken karşılaşılan ekran görüntüsü.

Telefondan Instagram Hesap Açma

Telefonunuzda veya tablet bilgisayarınızda yüklü olan Instagram uygulaması üzerinden kolayca Instagram hesabı açabilirsiniz. Uygulama üzerinden de hem bilgilerinizi girerek hem de Facebook ile kolayca üyelik açabilirsiniz. Telefonunuzdan Instagram hesap açma için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir. Bu adımlar:

  1. Telefonunuzda yüklü olan Instagram uygulamasını açın.
  2. Ekrandaki “Kaydol” bağlantısına dokunun.
  3. Facebook hesabınızla giriş yapın veya telefon ve e-posta adresinizi kullanarak üye olun.

Bu üç adımın sonunda Instagram hesabınızı açmış olursunuz. Telefonunuzda Instagram uygulaması yüklü değilse aşağıdaki düğmeleri kullanarak cihazınıza Instagram uygulamasını indirebilirsiniz.

iOS için Instagram

Android için Instagram

Instagram hesap açma işlemi bu kadar! Konuyla ilgili yukarıda anlatılanların dışında herhangi bir problem yaşarsanız, aşağıdaki yorum formunu kullanarak yardım talep edebilirsiniz.

Instagram Hesap Açma” üzerine 3 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.